ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica, tel./fax 74 852 30 67 wew. 323

Gminny Zespół Oświaty

PIERWSZE OFICJALNE PŁYWACKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GMINY WIEJSKIEJ ŚWIDNICA

IMG 20190530 101621

        W czwartek 30 maja, na basenie Gminnego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym rywalizację o gminny prymat podjęło 73 zawodników. Walczyli stylem dowolnym na dystansach od 25 m (kat. 2011-2010), poprzez 50 m (kat. 2009-2008), do 100 m (kat. 2007-2006 i kat. 2005-2003). Wszystkim wyścigom towarzyszył ogrom emocji oraz spontaniczny doping koleżanek i kolegów oraz ich opiekunów. Swoją obecnością imprezę zaszczycili : Krystyna Kwaśnik - dyrektor SP w Witoszowie Dolnym, Krzysztof Jas - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Julia Calów - z-ca dyrektora ds. zarządzania obiektami sportowo - rekreacyjnymi. Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy zadbało o podium i okolicznościowe dyplomy, a wolontariusze z klas gimnazjalnych SP oraz część uczniów z klasy sportowej w Witoszowie Dolnym bezbłędnie poprowadzili biuro zawodów i pomogli w przygotowaniu, przeprowadzeniu oraz zamknięciu zawodów. Poniższe rezultaty wskazują na wysoki poziom sportowy pływackich zmagań, niezależnie od wspaniałej atmosfery rywalizacji.

 

MIEJSCA I CZASY DEKOROWANYCH ZAWODNIKÓW

25 metrów (2011-2010)

Dziewczęta :                                                                                                           

1. Maja Wojtowicz          -     21,22     SP Witoszów Dolny

2. Julia Drozdowska        -     22,24    SP Lutomia Dolna

3. Oliwia Matysiak          -     23,67     SP Lutomia Dolna

4. Julia Rokicka              -     25,31     SP Witoszów Dolny

5. Zuzanna Surowiec      -     26,72     SP Pszenno

6. Hanna Bilska              -     31,29     SP Bystrzyca Górna

Chłopcy :

1. Bartłomiej Kutyba       -     23,77     SP Lutomia Dolna

2. Kamil Nizio                 -     23,98     SP Witoszów Dolny

3. Jan Olszewski             -     25,45     SP Witoszów Dolny

4. Mateusz Politański       -     25,73     SP Pszenno

5. Alan Kłusek                 -     28,83     SP Pszenno

6. Miłosz Zdybel              -     30,04     SP Witoszów Dolny

50 metrów (2009-2008)

Dziewczęta :

1. Maja Derewiecka         -     44,26     SP Mokrzeszów

2. Adela Zaremba            -     49,44     SP Witoszów Dolny

3. Hanna Suława             -     49,96     SP Witoszów Dolny

4. Maja Walendowska       -     52,26     SP Witoszów Dolny

5. Lena Skroboń              -     54,30     SP Bystrzyca Górna

6. Hanna Jawień              -     61,86     SP Witoszów Dolny

Chłopcy :

1. Hubert Lepak               -     50,20     SP Bystrzyca Górna

2. Konrad Poliański           -     52,86     SP Pszenno

3. Maciej Kazimierczak      -     62,99     SP Witoszów Dolny

100 metrów (2007-2006)

Dziewczęta :

1. Jagoda Babiarz             -     1:25,05   SP Witoszów Dolny

2. Martyna Zając              -     1:25,86   SP Witoszów Dolny

3. Joanna Mojsej               -     1:26,07   SP Witoszów Dolny

4. Weronika Czubacka       -     1:27,69   SP Witoszów Dolny

5. Martyna Markiewicz       -     1:27,97   SP Witoszów Dolny

6. Amelia Miałszygrosz      -     1:28,86   SP Witoszów Dolny

Chłopcy :

1. Jakub Kierul                  -     1:16,70   SP Witoszów Dolny

2. Adam Wróblewski          -     1:18,97   SP Witoszów Dolny

3. Adrian Nizio                   -     1:27,46   SP Witoszów Dolny

4. Jakub Janik                   -     1:28,86   SP Witoszów Dolny

5. Igor Swałtek                  -     1:29,13   SP Witoszów Dolny

6. Mateusz Samek              -     1:29,49   SP Witoszów Dolny

100 metrów (2005-2003)

Dziewczęta :

1. Weronika Zając              -     1:27,20   SP Witoszów Dolny

2. Karolina Malinowska       -     1:33,81   SP Witoszów Dolny

3. Aleksandra Sandecka      -     1:52,37   SP Witoszów Dolny

4. Maja Nawrot                   -     2:08,97   SP Witoszów Dolny

Chłopcy :

1. Jakub Kański                  -     1:18,30   SP Witoszów Dolny

2. Karim Chromy                -     1:18,42   SP Bystrzyca Górna

3. Maciej Calów                  -     1:55,42   SP Witoszów Dolny

4. Kacper Oko                    -     4:04,00   SP Mokrzeszó

Organizatorzy :

Katarzyna Kalita

Ryszard Mydłowski

 

 

  • IMG_20190530_101501
  • IMG_20190530_101517
  • IMG_20190530_101530
  • IMG_20190530_101621
  • IMG_20190530_101626
  • IMG_20190530_101759
  • IMG_20190530_105655_1
  • IMG_20190530_110150
  • IMG_20190530_110155
  • IMG_20190530_110328
  • IMG_20190530_111047
  • IMG_20190530_111049
  • IMG_20190530_111237
  • IMG_20190530_111918
  • IMG_20190530_112613
  • IMG_20190530_112614