ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica, tel./fax 74 852 30 67 wew. 323

Gminny Zespół Oświaty

BARTŁOMIEJ KUTYBA I KLAUDIA KUTYBA LAUREATAMI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ONLINE „PRZYSZŁE GWIAZDY” WE WŁOSZECH

LOGO Festivalu

  "Sopravista International Festivals" to włoska organizacja artystyczna, która  corocznie organizuje międzynarodowe festiwale i konkursy, w których uczestnicy z całego świata mają możliwość pokazania talentu i wyobraźni, swoich umiejętności i wyników pracy, zaspokojenia potrzeb twórczego wyrażania siebie i rozwoju estetycznego.

Celem przeglądu jest wyłonienie i wspieranie utalentowanych dzieci i młodzieży, popularyzacja sztuki, odkrywanie nowych nazwisk i talentów w dziedzinie sztuki, rozwijanie tolerancji wśród młodych ludzi, poznanie i zrozumienia innych kultur.

W I edycji tego Międzynarodowego Konkursu Online, zatytułowanego, „Przyszłe gwiazdy, oprócz młodych artystów m.in. z Włoch, Armenii, Bułgarii, Malty, wzięli także udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej- Bartłomiej i Klaudia Kutybowie, którzy zdobyli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych- 9-10 lat oraz 13-14 lat.

To kolejny sukces na europejskiej arenie tego utalentowanego i „rozśpiewanego” rodzeństwa. Gratulujemy tego prestiżowego wyróżnienia!

 

 

  • FOTO_1
  • FOTO_2
  • FOTO_3
  • LOGO_Festivalu

Simple Image Gallery Extended